top of page

Yoga, Yulaf Lapasında popüler destinasyonlardan biri haline nasıl geldi?

Önce size şehirden bahsedelim
Kaş, Türkiye'nin güneyinde küçük bir kasabadır. Resmi nüfus 6 bin kişidir. Birçok yabancı buraya gelir, genellikle ortak çıkarları olan bir topluluk burada yaşamak için toplanır. Ayrıca Kaşa'da muhteşem doğa, birçok tarihi yer var ve lezzetli yemekler.

Ayrıca Kaş tarihi bir yerdir ve Likya da dahil olmak üzere farklı dönemlere ait binalar burada korunmuştur. Şehrin kendisi küçük olsa bile gidebileceğiniz ve iyi vakit geçirebileceğiniz birçok yer var.

Farklı turistler Kash'a gidiyor, ancak beslenme ile uğraşan geniş bir insan kesimi var, spor yapın ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük edin.

Örneğin, her sabah neredeyse Amfitiyatro'da yoga yapılıyor. Farklı eğitmenlere kaydolabilir veya gün batımında fotoğraf çekmek için gidebilir veya el yapımı ürünler satın alabilirsiniz.

Kaş'ta yogiler neler yapıyor?

Özel bir şey yapmıyorlar, diğer herkes gibi dinleniyor, eğleniyor ve çeşitli etkinliklere katılıyorlar. Ayrıca, doğada oturup yoga yapmak için uygun bir ortam burası. Sabah 8-10 arasında Amfitiyatro'ya gidip açık havada yoga denemek kesinlikle denemeye değer.

Yoga konusunda birçok farklı yöntem ve Kaş'ta sunulan ana yöntemler şunlardır:

Hatha Yoga - Bedeni rahatlatan ve dikkati bedene odaklayan yoğun bir fiziksel aktivite olarak, nefes kontrolü ile birlikte yapılır.
Ashtanga Yoga - Her pozda daha uzun süre kalınan ve bedendeki duyumların tadını çıkaran bir uygulama. Yoga Nidra - Bedeni rahatlatan bir yoga uygulaması olup, yatarak farklı vücut bölgelerine odaklanarak gevşemeyi sağlar.

Sertifikalı ustalar tarafından yönetilen tüm uygulamalar, her seviyeden insanlar için uygundur, hatta deneyiminiz yoksa bile. Herkesin rahatlıkla kaydolabileceği ve yeni bir şeyler deneyebileceği güvenilir ustaların iletişim bilgilerini sağlamayı planlıyoruz.

Sonuç nedir?

Şehir bir yandan kişisel gelişim, bağlantı kurma ve iletişim için elverişli koşullar sunarken, diğer yandan güzel sokaklar, kuyumcular ve lezzetli makarnalar doğal olarak birçok insanı kendine çekiyor.
7 görüntüleme0 yorum
bottom of page